TOP /7/ seven Brezna 2005

Aybee pre vás pripravila 2. ročník ankety TOP /7/ seven. Dovoľte nám, aby sme vám predstavili štvrtú kategóriu – TOP lekár a piatu kategóriu – TOP učiteľ. Tieto dve kategórie sú špecifické tým, že jednotlivých nominantov si výberu občania sami. Zvoľte si vášho Top lekára a odošlite mu svoj hlas formou SMS v tvare: meno a priezvisko (lekára) zameranie (napr. Zubár), vaše meno a priezvisko, tel. číslo, alebo TOP učiteľa a odošlite mu svoj hlas formou SMS v tvare: meno a priezvisko (učiteľa), pôsobenie (napr. ZS Pionierska 4), vaše meno a priezvisko, tel. číslo. SMS správu odošlite na tel. číslo 0907 689549 a budete zaradení do žrebovania o DVD prehrávač!

V posledných týždňoch sa stretávame s rôznymi otázkami verejnosti. Preto sa manažérka agentúry Aybee Zuzana Milanova rozhodla odpovedať na niektoré z nich:
* Pozorne sledujem informácie o pripravovanej akcii, ale nikde som sa zatiaľ nedočítal, kedy sa dozviem výsledky ankety.
– Výsledky ankety budú zverejnene na slávnostnom galavečeri 14. septembra o 19. hodine v mestskom dome kultúry.
* Na minuloročnom podujatí som sa mala možnosť stretnúť s viacerými známymi tvárami, ktoré môžem spoznať len z televíznej obrazovky. Ako to bude teraz?
– Cely program je ešte v štádiu uzatvárania, ale snažíme sa pripraviť ho rovnako ako pre mladých, tak aj pre starších, aby si každý mohol nájsť to svoje. Som veľmi rada, že pozvanie prijala Zuzana Belohorcová, ktorá bude cele podujatie moderovať. Mladí si určite prídu na svoje pri vystúpení Daniely Edlingerovej a Števka Chleba. O zábavu sa postará skupina P.S., ako aj nezabudnuteľné duo zo zábavnej relácie Robo Kajzer a Peter Meluš a veľa iných.
* Pred rokom som sa s celou rodinou zúčastnila na prvom ročníku a stretla som sa s prijateľným vstupným. Aké bude tento rok?
– Tento projekt je o ľuďoch a pre ľudí. Je prijemne oceniť ich za prácu, či je to lekár, podnikateľ, alebo osoba pôsobiaca vo verejnom zaujme. Agentúra Aybee sa preto rozhodla pre vstupné, ktoré si bude môcť dovoliť naozaj každý. Vstupenky je možné kúpiť v mesiacoch august – september v TIKu za 129 korún.
* Akým spôsobom bude prebiehať anketa TOP /7/ seven?
– Anketa ma dve formy. Tou prvou a zároveň novinkou je SMS hlasovanie, viac sa dozviete z týždenníka Horehronie. Ta druha je prostredníctvom anketových lístkov, ktoré budú distribuovane do 68 miest okresu Brezno. Na území mesta sa s anketou môžete stretnúť v podnikoch, baroch, reštauráciách, inštitúciách, organizáciách i “na ulici”. Môžem prezradiť, že pre jedného šťastlivca z tých, ktorí sa zapoja do ankety spomínanou druhou formou, je pripravená cena farebný televízor v hodnote 20 000 korún.

Press