História agentúry

2018

Michal David

Michal David

Naša agentúra pripravila 15. novembra 2018 v breznianskej Aréne jeden z najväčších koncertov na Horehroní. Česká legenda, spevák Michal David sa po viac ako ôsmich rokoch vrátil, a to vo veľkom štýle. Do Brezna sa priviezol spevák na vrtuľníku 😊 Pred naplnenou arénou zahral svoje najlepšie a nezabudnuteľné hity a potešil tak viaceré generácie, ktoré sa na koncerte stretli. Fanúšikovia si spoločne s Michalom zaspievali piesne Nonstop, Céčka či Pijeme colu. Postaral sa o večer plný tanca, dobrej nálady a skvelej disco show.

2017

Zem tancovala a spievala na Horehroní

Zem tancovala a spievala na Horehroní

Tak ako už býva zvykom, aj na jeseň 2017 sa našej agentúre podarilo naplniť Arénu Brezno, tentokrát v znení tradícií a folklóru. Počas večera sa predstavili mladí talentovaní hudobníci Kollárovci. Neskôr ich na pódiu vystriedal Slovenský ľudový umelecký kolektív SĽUK so svojím hudobno-tanečným programom KRÍŽOM-KRÁŽOM, ktorý bol prehliadkou regionálnej pestrosti domáceho folklóru. Čerešničkou na torte bolo vystúpenie Horehronských chlopov. Milovníci tradícií a folkóru si rozhodne prišli na svoje.

2016

OLYMPIC & DESMOD

OLYMPIC & DESMOD

2015

Zlaté Vianoce

Zlaté Vianoce

Zlaté Vianoce odpálili vianočný čas v Brezne. 19.12.2015 sa podarilo na pódium do Breznianskej Arény dostať tri zlaté hlasy v zložení: Pop operné trio LA GIOIA, speváčka diva Dara Rolins a najznámejší muzikálový spevák a herec Daniel Húlka. Agentúre AYBEE sa podarilo spojiť tri výnimočne zlaté hlasy do jedného projektu, kde každý vystúpil samostatne. Išlo o netradičný formát, ale pri trojhodinovom vystúpení si prišiel každý na svoje.

2014

Karel Gott

Karel Gott

Brezniansku Arénu zaplnil do posledného miesta 31. októbra 2014 maestro Karel Gott. Atmosféra v Aréne, ktorú dokázal vytvoriť, bola  pre mnohých divákov očarujúca. Karel Gott urobil na fanúšikov veľmi dobrý dojem a celá Aréna si spievala jeho najznámejšie hity. Na koncerte sa v metropole Horehronia zabávalo 4000 návštevníkov.

PR reklamnej kampane – Auto Moto Pneu

PR reklamnej kampane – Auto Moto Pneu

Zabezpečenie a realizácia reklamnej kampane pre klienta

PR reklamnej kampane – EVOLET

PR reklamnej kampane – EVOLET

Zabezpečenie a realizácia reklamnej kampane pre klienta

2013

Lucie Bílá (Biele Vianoce)

Lucie Bílá (Biele Vianoce)

21. decembra 2013, vystúpila v Aréne Brezno diva Lucie Bílá a jej Biele Vianoce. O jej sprievod sa postaral orchester Petra Maláska. Pre obrovský záujem odohrala Lucka v Brezne dva koncerty. Mnohým spríjemnila predvianočný čas. Z jej koncertu dýchala  láska, kľud a kúzelná atmosféra blížiaceho sa Štedrého dňa. Hosťom večera bolo aj famózne pop operné trio LA GIOIA.

PR reklamnej kampane – MÝVAL

PR reklamnej kampane – MÝVAL

Zabezpečenie a realizácia reklamnej kampane pre klienta

PR reklamnej kampane – IronGYm

PR reklamnej kampane – IronGYm

Zabezpečenie a realizácia reklamnej kampane pre klienta

2012

LA GIOIA

LA GIOIA

Zoskupenie LA GIOIA Vzniklo v roku 2008. Prezentuje hudobný štýl, pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. Ide o zoskupenie troch spevákov, ktorí interpretujú populárne piesne v štýle belcanta. Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré v podaní LA GIOIA  znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom. V Brezne sme toto operné trio mali možnosť vidieť 15.septembra v Mestskom dome kultúry, vďaka agentúre Aybee.

Helena Vondráčková

Helena Vondráčková

Na historicky prvý koncert v horehronskom meste Brezno určite nezabudne kráľovná českého a slovenského popu, nestarnúca Helena Vondráčková. Práve ním zahájila v sobotu svoje turné po Slovensku.

Brezňania počas koncertu speváčku nielenže prekvapili, ale aj dojali. Turné totiž nesie názov Helena 65 a odvíja sa od jubilea, ktoré v tomto roku v júni speváčka oslávi. Breznianski usporiadatelia jej v predstihu zablahoželali a priamo na pódium doniesli veľkú narodeninovú tortu. Spolu s 2500 divákmi v breznianskej Aréne napokon zaspievali Happy birthday.

2011

PR koncertu Olympic

PR koncertu Olympic

Agentúra Aybee vytvorila PR kampaň na vystúpenie skipiny Olympik v breznianskej Aréne.

2010

Lucie Bíla

Lucie Bíla

29. máj 2010 agentúra Aybee ako prvá usporiadala koncert v Brezno Aréne. Vsadili sme na niekoľko ročnú zlatú slávicu Lucie Bílu. Predkapelu jej robila skupina Videk s Jankom Kuricom a o oficiálne ukončenie Dní mesta Brezna 2010 sa postaral Štefan Skrúcaný. Na divu s Českej Republiky prišlo 2 600 ľudí s čím ako jeden s organizatorov môžeme byť spokojný.

MiSS Brezno 2010

MiSS Brezno 2010

28.máj 2010 v Brezne už tretí rok otvoril súťaž MiSS Brezno 2010 moderátor Martin “pyco” Rausch a opríjemný večer sa postarala aj skupina DESMOD. Najsilnejší ročník v zastúpení 12 finalistiek dával o sebe vedieť každou minútou až do času kým neprišlo rozhodnutie. Porota v ktorej sedela aj MiSS Slovenskej Republiky 2010 Marína Georgievová rozhodla že novou MiSS Brezno 2010 sa stane Petra Motyčková.

 

2009

TOP seven (7) Brezna 2009

TOP seven (7) Brezna 2009

Už VI. ročník stabilného podujatia začiatkom novembra vyhodnotil na slávnostnom galavečeri v Mestskom dome kultúry jednotlivé kategórie. Absolútny TOP 2009 sa stala rodina Škrovinovcov a ich spoločnosť Mýval za ich 73 ročnú snahu a budovanie rodinnej firmy. Program sa niesol v Slovenskom štýle moderovaným Števom Skrúcaným. O zábavu sa postarali duo Robo Kajzer a Peter Meluš, svoje umenie predviedol aj akordeonista Michal Červienka a speváčka Janais umocnila svojimi skladbami celú atmosféru. Záštitu nad podujatím prijal poslanec Európskeho parlamentu Vladimír Maňka, primátor mesta Brezno a poslanec NR SR Jaroslav Demian.

Cigánski Diabli – Gypsy Devils

Cigánski Diabli – Gypsy Devils

4.sepetember v spolupráci zo spoločnosťou Brezno Industry s.r.o. prišli na naše pozvanie majstri cigánskej muziky Cigánsky Diabli. Osem členný orchester dostal predstavenia do varu. Umelecký zážitok vytvorila jednak výborná dramaturgia repertoáru skladieb ako aj fantastická atmosféra publika.

Rolta Autoday Brezno

Rolta Autoday Brezno

Posledné augustové dni už tradične Agentúra Aybee, spoločnosť Rolta s.r.o. a Mesto Brezno na námestie pozvalo Automobilových predajcov. Značky ako Opel, Chevrolet, Mazda, Kia, Mercedes a Škoda prilákali na námestie niekoľko záujemcov o autá. Brezno sa mohlo pýšiť aj neoficiálnou premiérov nového modelu Škoda Yeti. Spoločnosť Rolta odprezentovala okrem svojich predávaných produktov aj novinku na Slovenskom trhu náradie pre „domácich kutilov“ Power8workshop.

MiSS Brezno 2009

MiSS Brezno 2009

29. máj 2009 sa niesol v znamení krásy. 10 finalistiek súťažilo o titul MiSS Brezno 2009. Večer ktorý už po druhý krát moderoval Martin „pyco“ Rausch obohatili vystúpením Katka Knechtová, Old School Brothers, Capoeira Oxumare a mnoho ďalších. Desaťčlenná porota v ktorej nechýbala napríklad slovenská playmate Eva Cifrová, riaditeľka academy GANDINI Praha pre Slovensko Alexandra Fričová či poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Flašíková – Beňová sa zhodla na tom, že novou MiSS Brezno bude 16 ročná Petra Vatamanová.

Spoznaj Svoj Kraj 3

Spoznaj Svoj Kraj 3

Po troch rokoch sa organizoval posledný ročník informačno – vzdelávacieho projektu Spoznaj Svoj Kraj 3. Už po tretí rok sa spolupodieľali Horehronské múzeum, Mesto Brezno a Banskobystrický samosprávny kraj. Prezentované obce ako Bacúch, Jasenie, Hronec a Michalová prilákali viac ako 3 500 návštevníkov.

2008

TOP seven (7) Brezna 2008

TOP seven (7) Brezna 2008

20. novembra sa uskutočnil slávnostný galavečer udeľovania cien TOP seven. V ročník zažil zásadnú zmenu v udeľovaní ocenení, keď hlinené mešce vymenil kryštál priamo s Bohemia Crystal. Atmosféru večera umocnili živé sochy a magická ohňová show, moderátor Ľudovít „mravec“ Jakubovie, speváčka Katarína Hasprová a írske tance v podaní Avalon Irish dance group. Absolútny TOP 2008 prevzala Mária Parobeková za svoju dlhoročnú nezištnú a dobročinnú prácu.

Rolta Auto Day Brezno 2008

Rolta Auto Day Brezno 2008

Počasie ako z veľkej knihy sa ukázalo 20 – 21 júna 2008 na Breznianskom námestí. Šesť predajcov spolu s desiatimi automobilovými značkami, dohromady 40 najnovších modelov áut sa predstavilo širokej verejnosti. 5 spoločností prezentujúcich rozličné náradia a dve autá so špeciálnou zvukovou technikou. Mužským autom leta sa stala Mazda CX-7, Ženským autom leta BMW radu 1 a najsympatickejšie auto leta BMW X5.

MiSS stredných škôl Brezno

MiSS stredných škôl Brezno

6. júna 2008 v rámci Dni Mesta Brezna 2008 prebiehala súťaž ženskej krásy. Večer moderovaný Martinom „pycom“ Rauschom, obohatený vystúpením Petra Cmoríka, Zdenky Prednej či Laciho Strikea a Street Dance Academy dostával sálu do varu. 10 krásnych finalistiek na sa predviedlo v 5 choreografiách. Vyhrať mohla len jedna a tak 10 členná porota zvolila finalistku s číslom 10. Katarínu Brozmanovú za MiSS stredných škôl Brezno 2008.

Spoznaj svoj kraj 2

Spoznaj svoj kraj 2

V priebehu 25 dní Horehronské múzeum navštívilo bezmála 4 000 ľudí. Druhé kolo projektu Spoznaj svoj kraj predbehlo minuloročnú návštevnosť. Prezentované obce ako Pohorelá, Závadka nad Hronom, Jarabá, Osrblie, Predajná či mesto Brezno odprezentovali svoju históriu a krásy ich okolia. Návštevníci sa dozvedeli niečo nové a nevšedné. V roku 2009 nás čaká tretie kolo tohoto už úspešného a vyhľadávaného projektu zameraného na cestovný ruch okresu Brezno.

2007

Top seven Brezna 2007

Top seven Brezna 2007

Koncom roka sa organizoval v poradí už IV. ročník projektu TOP seven /7/ Brezna 2007. VÍŤAZI SÚ ZNÁMI, poháre dopité, hostesky odšminkované. Záverečnému galavečeru 4. ročníka podujatia Top 7 Brezna dala punc kvality už úvodná Carmen Sisy Sklovskej, vtip moderátora Mravca Jakubove, ale tiež originálny nápad tvorcov scenára. Sekvencie, použité zo známej filmovej rozprávky o Mrázikovi, ktoré premietali na veľkoplošnej obrazovke pri predstavovaní nominantov jednotlivých kategórií, nemali chybu! Na konci slávnostného galavečera organizátor spolu s účinkujúcimi odovzdali finančný šek v hodnote 30 000,- Sk štvorročnej Veronike na liečbu proti leukémií.

Automobilové leto Brezno 2007

Automobilové leto Brezno 2007

10. a 11. augusta 2007 sa na námestí Gen.M.R Štefánika v Brezne
odprezentovali predajcovia rôznych automobilov spolu ich bolo niečo cez
20. Najnovšia policajná a hasická technika neunikla žiadnemu oku
okoloidúcich. Spoločnosť Rolta prezentovala päticu spoločností s
rozličným náradím a ťažkými mechanizmami. Silák Juraj Barbarič pútal
svojimi výkonmi všetkých, korí prišli na námestie. Testovacie jazdy na
najnovších automobiloch úpútali všetkých pozvaných a biznis deň sa
zakončil letnou After party. V tomto letnom programe zamiešalo karty iba
počasie, ale ani to neodradilo predajcov a návštevníkov na účastí.

Jún –  začiatok reklamnej kampane pre spoločnosť Akton elektro – člen skupiny Euronics ktorá bude trvať 36 mesiacov.
Marec –  začiatok reklamnej kampane pre Autoservis Lipták – autorizovaný predajca značky Renault, ktorá bude prebiehať 12 mesiacov.

Spoznaj svoj kraj

Spoznaj svoj kraj

V priebehu 23 dní, kedy táto prezentácia prebiehala, sa na projekte zúčastnilo 3 313 ľudí.

Shot, ktorý vyrobila a produkovala práve agentúra, zožal značný obdiv. Celková forma prezentovania týchto lokalít bola zaujímavá, no a o úspechu projektu nehovoria len recenzie v novinách, ale aj to, že v roku 2008 nás čaká 2. kolo tohto ojedinelého projektu.

2006

Top seven 7 Brezna 2006

Top seven 7 Brezna 2006

„Október bol v Brezne v znamení hviezd. Piatok 27. októbra Brezno zažilo akciu, na ktorú sa len tak ľahko nezabúda. Odklon dopravy kôli uzavretiu cestnej komunikácie, tri plné parkoviská, všade prítomní policajti, červený koberec a horiace fakle, to nemôže byť nič iné, ako prestížne podujatie a jedna z najväčších udalostí v roku – vyhlasovanie víťazov v ankete Top seven. „Halloveensky“ štýl, v ktorom sa celý večer niesol, prekvapil všetkých 400 hostí. Nádherná scéna, aká sa v Brezne ešte asi nevidela, významní hostia, skvelá slávnostná recepcia pozostávajúca z 30 členov personálu….to dalo zabrať.“ /týždenník My Smer magazín/

O tom, že sa to zvládlo na jednotku svedčí aj  5 500 zapojených ľudí do tohto projektu.

MiSS BB 2006

MiSS BB 2006

Agentúre sa podaril „veľký“ vstup na Banskobystrický trh. Podujatie, ktoré očarila niekoľko tisíc Bystričanov, významných spoločností, no hlavne odhalila krásu Bystričaniek. Projekt bol veľmi náročný na prípravu. Pozostával z dvoch castingov, kde sa prihlásilo 70 dievčat, z ktorých porota vybrala 10 finalistiek. Dva  trojdňové selektion campy /sústredenia/ s plnou penziou dodali akcii ten správny lesk. Rôzne tlačové konferencie, promo akcie, ako aj náročné  profesionálne fotenia vyvrcholili v DK SKC slávnostným galavečorom, ktorého záštitu prijal predseda BBSK Doc., Ing. Milan MURGAŠ, CSc.

V septembri sme znova zabezpečovali umelcov a hostesky na otváranie zatiaľ najväčšieho kadernícko – kozmetického salóna na Slovensku – Revolution Hair. Otvorenie sa konalo v nádherných a exkluzívnych priestoroch renesančného domu v Banskej Bystrici. O tom, že sme si získali dôveru tejto veľkej Európskej spoločnosti  svedčí aj naša ďalšia spolupráca.

Kráčajme spolu

Kráčajme spolu

Projekt bol zameraný na upozornenie ľudí všetkých vekových kategórií na hendikepovaných ľudí, či už mentálne alebo fyzicky, ktorí žijú v ich bezprostrednom okolí. Projekt bol spájaný s rozsiahlou reklamnou kampaňou v slovenskom a anglickom jazyku. Špecifikum a náročnosť spočívala aj v tom, že tento zaujímavý projekt prebiehal paralerne 31 dní.

V máji spoločnosť Revolution Hair otvárala svoju novú pobočku v Lučenci. Agentúra zabezpečovala umelcov na túto akciu. Získali sme si ich svojou profesionalitou, dodržaním zmluvných podmienok vo všetkých smeroch, no hlavne cenou.

2005

Top seven /7/ Brezna 2005

Top seven /7/ Brezna 2005

Príprava projektu prebiehala 4 mesiace. Do projektu sa zapojilo viac ako 3300 ľudí. Slávnostný galavečer pozostával zo širokej škály umelcov, zaujímavých hostí, medzi ktorými sedeli aj poslanci NR SR. Celkový počet pozvaných hostí bol 386. O dobrej nálade a skvelej zábave svedčil aj odchod jednotlivých pozvaných v neskorých ranných hodinách.

PR poradenstvo pre spoločnosť Diago s.r.o.

PR poradenstvo pre spoločnosť Diago s.r.o.

Zabezpečenie propagačných materiálov pre politickú stranu počas kampane do VUC.

Agentúra zabezpečovala reklamné a propagačné materiály pre 13 okresov Banskobystrického kraja. Počet rozličných prezentačných a propagačných materiálov presiahol 300 000 ks.

Počas týchto náročných dvoch mesiacov intenzívnej práce sme presvedčili svojich ďalších klientov o našej šikovnosti, rýchlosti prispôsobovania sa rozličným situáciám, riešeniu problémov, ako aj zaujatia rozličných stanovísk a rozhodnutí k daným problémom.