Spevák Daniel Hůlka: Tohtoročné Vianoce strávime pekne v teple pri mori

Tohtoročné Vianoce sa už nezadržateľne blížia. Agentúra Aybee production tento rok pripravila niečo špeciálne – vystúpenie troch Zlatých hlasov v Aréne Brezno 19. decembra o 19.00 h pod názvom Zlaté Vianoce Brezno 2015. Tie sú už skoro vypredané a v predaji ostávajú posledné vstupenky.

Na tomto jedinečnom koncerte vystúpia pop operné trio LA GIOIA, spevácka diva DARA ROLINS a najznámejší muzikálový spevák a herec DANIEL Hůlka. A práve s ním vám prinášame exkluzívny rozhovor.

Čo ste pripravili pre návštevníkov Zlatých Vianoc?
V Brezne vystúpim v klavírnom doprovode môjho priateľa Martina Rady a dvoch vokalistiek. Repertoár sme prispôsobili dá sa povedať pol na pol. V jednej polovici zaznejú najväčšie muzikálové hity, v ktorých som účinkoval ako Dracula, Bídnici, Gróf Monte Cristo, a v druhej polovici zaznie moja tvorba.

Poznáte Brezno a Horehronie? Aký máte vzťah k strednému Slovensku?
Priznám sa, že v Brezne som ešte nevystupoval a o to ma viac teší, že vaše mesto navštívim. V okolí mám viacero dobrých priateľov, takže váš kraj poznám. Už ako 5– či 6-ročný som jazdil s rodičmi na chatu na Chopok a obdivoval krásu Tatier.

Ako budete tráviť tohtoročné Vianoce?
Tohtoročné Vianoce budeme tráviť možno pre niekoho netradične, s priateľkou pekne v teple a pri mori.

Ste z tých, ktorí kupujú darčeky celý rok alebo na poslednú chvíľu?
Myslím, že pri mne sa to jednoznačne povedať nedá. Ak vidím niečo, čo by sa niekomu z mojich blízkych mohlo páčiť, kúpim to aj bežne počas roka. Samozrejme že, ako sa vianočný čas blíži, dokupujem darčeky asi ako každý aj pred Vianocami.

Na aký najkrajší darček, ktorý ste dostal ako dieťa, si spomínate?
Mal som 15 rokov. Vtedy, skoro ako každý teenager, aj ja som sníval preháňať sa ulicami na motorke. Môj otec mi splnil tento veľký sen a dostal som motorku Jawu Mustang.

Čo by ste odkázali Vašim fanúšikom ktorí prídu na Zlaté Vianoce do Brezna?
Verím, že prídu v hojnom počte a urobíme všetko preto, aby sme spolu odštartovali tohtoročné predvianočné obdobie. Verím, že vystúpenie v Brezne v nich zanechá plno zážitkov a už teraz sa teším na stretnutie s nimi v metropole Horehronia.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

 

Press