„Sedmička“ má už svojich víťazov

Na galaprograme v stredu 14. septembra v mestskom dome kultúry slávnostné vyhlásili a ocenili víťazov prestížnej ankety TOP sever Brezna 2005 v jednotlivých kategóriách:
o TOP škola – HOTELOVA AKADÉMIA (808 hlasov) o TOP organizácia – OKRESNÉ RIADITEÄ˝STVO HASIčSKÉHO A ZACHRANNÉHO ZBORU (1170 hlasov) o TOP podnik – BARBARICUM (894 hlasov) o TOP lekár – MUDr. ERIK RICHTER (zo 143 nominovaných) o TOP učiteľ – STANISLAVA KALISKÁ (zo 197 nominovaných) o TOP spoločnosť – LESY MESTA BREZNO, S. R. O., (1104 hlasov) o TOP osobnosť – ANNA HUSENICOVÁ (1091 hlasov) o Absolútny TOP – MANžELIA NIVETOVCI.

V kultúrnom programe, ktorý moderovali Zuzana Hajdu, Zuzana Belohorcová a Andrej Barančok, účinkovali “slovensky Louis Armstrong” Peter Ondria, skupina P. S., humoristická dvojica Robo Kaiser a Peter Meluš, speváčka Lenka Kováčikova, miliónoví tanečnici Daniela Edlingerova a Štefan Chlebo a ďalší.
Spomedzi 3034 účastníkov ankety, hlasujúcich prostredníctvom esemesiek a anketových lístkov, vyžrebovali majiteľa DVD prehrávača, ktorým sa stal Karol Chrenko, farebný televízor v hodnote 20 000 korún vyhral Peter Vara.
Na zaver večera Zuzana Hajdu vyslovila presvedčenie, že na rok sa pri vyhlasovaní víťazov TOP seven stretnú opäť. To však záleží od organizátorov, ktorí už po druhýkrát dokázali, že takéto akcie majú zmysel.

Press